Bestemsu Özdemir ‘estetik’ açıklamasıyla gündem oldu! ‘İhtiyaç duymadım’

2012 yılında oyunculuk kariyerine başlayan ve Can Yaman ile yaşadığı ilişkisiyle gündeme gelen oyuncu Bestemsu Özdemir, son zamanlarda yaptığı estetik açıklamalarıyla gündeme geliyor.

Daha önce verdiği bir röportajda ‘Estetik yaptırmıyorum çünkü mimiksiz nasıl oynanır bilmiyorum’ diyen Bestemsu Özdemir, bu sefer de sosyal medyanın diline düştü.

“16 YAŞINDAKİ FOTOĞRAFIMA ‘ESTETİK’ DENMESİ KOMİK”

‘Estetik yaptırmıyorum çünkü oyuncu mimiksiz olmaz’ sözlerinden sonra eski fotoğrafı ortaya çıkan isim konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Sadece dişlerimi yaptırdım. Dudaklarım o yüzden bir tık öne çıktı. 16 yaşındaki fotoğrafımı koyup, ‘Estetik yaptırdı’ demeleri komik. Şu an 32 yaşındayım, yüzüm değişiyor. Annem ortada ona benziyorum. Estetik yaptırmadığım belli. Mimik yapabiliyorum. Estetik yaptırmadım, yaptırmayacağım.

‘ESTETİK YAPTIRMAYI DÜŞÜNMÜYORUM’

Her defasında estetikle ilgili gündeme gelen Bestemsu Özdemir, son olarak yeni açıklamalarıyla adından söz ettirdi. Aramızda Kalmasın programının haberine göre; Yüzünde estetik olmadığını açıklayan Bestemsu Özdemir, estetiğe bakış açısını şu sözlerle dile getirdi:

Çok kişisel bir şey, çok kişisel bir tercih bu. Ben ihtiyaç duymadım çünkü oyuncuyum. Mimiksiz oyuncu olmak bana biraz garip geliyor. O yüzden mimiklerimi kullanabilmek adına estetik yaptırmayı düşünmüyorum.

SOSYAL MEDYADA DİLLERE DÜŞTÜ

Oyuncu olduğu için mimiklerini kaybetmemek adına estetik operasyon yaptırmadığını açıklayan Bestemsu Özdemir’in açıklamaları sonrası sosyal medya kullanıcılarından: ‘Bir de estetik yaptırsa ne olur acaba?’,’Dudaklar lens mi?’, ‘Yanaklar içe çektirilmiş’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir